Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Strefa kultury w Słupsku

Dziękujemy Wam za piątkowe spotkanie z Monkey Funks! Dziękujemy Wam za 3 miesiące wspólnych działań. Łącznie udało się zrealizować 68 godzin warsztatów, 20 godzin muzycznych przyjemności, 4 seanse kina letniego, potańcówki i spotkania z karaoke. Dziękujemy za uwagi, za wiele wspólnych dyskusji na temat działań kulturalnych w mieście w sezonie i poza sezonem letnim, na temat ożywiania centrum miasta i adaptacji różnych miejskich przestrzeni do działań kulturalnych. Przestrzeń Starego Rynku nie jest łatwa do adaptacji i nie wszystkie pomysły udało się zrealizować, tak samo jak nie wszystkie Państwa uwagi mogliśmy wdrożyć. Z pewnością w tym roku spotkamy się w miejskiej przestrzeni nie raz, a od przyszłego tygodnia zapraszamy do nas, stacjonarnie, na wspólne działania kulturalne (i nie tylko)

Dziękujemy naszym Partnerom, bez nich nie udałoby się: @Słupsk, Restauracja Casa Italia, Dom Ówka, Słupski Ośrodek Kultury, Castorama Polska, Konferansjer Daniel Klusek, Wodociągi Słupsk Spółka z o.o., Bank Żywności w Słupsku

Wielkie podziękowania dla wolontariuszy, ludzi od zadań specjalnych, dzięki którym wszystko było na czas i nawet na niepogodę. Przygotowanie każdego z wydarzeń poprzedzało wiele godzin pracy (kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt). Dziękujemy Wam!