Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

O nas

Celem stowarzyszenia jest  kreowanie przyjaznej przestrzeni publicznej oraz monitorowanie i wspieranie świadomego i aktywnego udziału obywateli w życiu publicznym.

Jesteśmy grupą ludzi, która ożywia i rozwija otoczenie.Tworząc przyjazną i dostępną przestrzeń wykorzystujemy działania edukacyjne, kulturalne i obywatelskie. W swojej działalności kierujemy się transparentnością działań, otwartością na nowe środowiska i współpracę w celu aktywizacji społeczności.

Działamy od 2010 roku, a w 2013 roku otrzymaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego. Aktywnie działamy na rzecz lokalnej społeczności dążąc do poprawy jakości przestrzeni publicznej m.in. poprzez interwencje, organizację warsztatów, letnich koncertów plenerowych, monitoringów społecznych. Poprzez współpracę z innymi organizacjami i instytucjami pobudzamy aktywność obywatelską.


Zarząd: Robert Chomicki – prezes zarządu
Małgorzata Łosiewicz – wiceprezeska zarządu
Katarzyna Gajda – członkini zarządu

Statut, sprawozdania merytoryczne i finansowe: BIP


Jesteśmy partnerami akcji Masz Głos Fundacji Batorego od 2021 roku. Dbamy, aby ten ogólnopolski program działał w województwach pomorskim, zachodniopomorskim i lubuskim. Jeśli chcesz dołączyć do programu, zgłoś się do nas: maszglos@inspiruj.org, 59 723 51 20 lub na www.maszglos.pl.

Do akcji Masz Głos zapraszamy organizacje społeczne, grupy nieformalne, które działają dla swoich lokalnych środowisk. Zakładają pasieki społeczne, prowadzą warsztaty dla mieszkańców, monitorują drzewa, składają petycje lub podejmują inne inicjatywy. W akcji Masz Głos pomagamy im zrobić to wszystko we współpracy z władzą lokalną i otoczeniem. Dotarliśmy już do 1275 miast w całej Polsce! Co roku najlepiej zrealizowane projekty dostają prestiżową nagrodę SuperSamorząd Fundacji Batorego.

Masz Głos zdalnie. Masz Głos realnie. Działaj lokalnie!