Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Ścieżką Kopernika z Akademią Pomorską

Akademia Pomorska wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju „Inspiracje” serdecznie zaprasza do udziału w Projekcie ,,Ścieżką Kopernika z Akademią Pomorską”. Projekt kierowany jest do uczniów klas drugich szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie profilaktyki prozdrowotnej. Program obejmuje 5 modułów dotyczących m.in. kompetencji interpersonalnych, prawidłowej diety, aktywności fizycznej.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez wykładowców Akademii Pomorskiej w nowocześnie wyposażonych salach wykładowych oraz laboratoryjnych. Projekt nie tylko rozwinie wiedzę i umiejętności uczestników, ale także pomoże w przygotowaniach do matury oraz egzaminów wstępnych na studia.

Na zgłoszenia szkół ponadpodstawowych czekamy do 15 września do godz. 15:00.

Formularze zgłoszeniowe można przesyłać na adres rekrutacja@inspiruj.org, z dopiskiem „Rekrutacja Ścieżką Kopernika” lub pocztą tradycyjną w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju „Inspiracje” przy ul. Partyzantów 33 w Słupsku.

Więcej informacji na stronie www.inspiruj.org oraz http://sciezkakopernika.apsl.edu.pl/ oraz pod numerem telefonu 59 723 51 20.