Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Miasto bez barier 2021 – wnioski

Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE we współpracy z Urzędem Miasta zaprasza mieszkańców do zgłaszania problemów z dostępnością na obszarze rewitalizacji (Podgrodzie, Śródmieście lub Stare Miasto) w ramach projektu „Miasto bez barier”.

Już dziś mieszkańcy obszaru objętego rewitalizacją mogą zgłaszać problemy w przestrzeni, które utrudniają codzienne życie. W ramach projektu wykonywane będą działania, które zniwelują drobne bariery architektoniczne (m.in. obniżenie krawężnika, montaż barierki/poręczy itp.) w miejscach wskazanych przez mieszkańców. Niwelacja barier ma za zadanie umożliwić swobodne poruszanie się w przestrzeni publicznej.

To ostatni rok realizacji projektu. Wnioski przyjmowane będą do 1.04.2021.

Więcej informacji pod numerem tel. 59 723 51 20 lub e-mail inspiracje@inspiruj.org

Regulamin i wykaz ulic: regulamin
Wiosek: dokumenty
Formularz zgłoszeniowy online: formularz

Zadanie jest częścią programu: Instrument elastyczności realizowanego przez Miasto Słupsk w ramach projektu pn. „Łamiemy bariery, łączymy pokolenia – rewitalizacja Obszaru Podgrodzia, Starego Miasta i Śródmieścia Miasta Słupska” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Słupska.