Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Jasna strona mocy 2020

Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE we współpracy z Urzędem Miasta zaprasza mieszkańców do wspólnego działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w swojej okolicy i zgłaszania miejsc wymagających doświetlenia na obszarze rewitalizacji (Podgrodzie, Śródmieście lub Stare Miasto) w ramach projektu „Jasna strona mocy”.

Już dziś mieszkańcy obszaru objętego rewitalizacją mogą wskazywać miejsca, które wymagają doświetlenia, np. bramy, podwórka. W ramach projektu będą wykonywane instalacje elektryczne oświetleniowe w miejscach wskazanych przez mieszkańców, które nie tylko wymagają doświetlenia, ale znacznie poprawią bezpieczeństwo w bezpośredniej okolicy.

Projekt realizowany będzie do 2020 roku.
UWAGA! Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, przyjmowanie wniosków zostało wstrzymane do 30.06.2020 r.

Więcej informacji pod numerem tel. 59 723 51 20 lub e-mail inspiracje@inspiruj.org

Regulamin i pełny wykaz ulic: dokumenty
Wnioski: wniosek

Zadanie jest częścią programu: Instrument elastyczności realizowanego przez Miasto Słupsk w ramach projektu pn. „Łamiemy bariery, łączymy pokolenia – rewitalizacja Obszaru Podgrodzia, Starego Miasta i Śródmieścia Miasta Słupska” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Słupska.