Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Miejski chill na trawie 7.0

Już po raz siódmy Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE zaprasza na Miejski chill na trawie!

13 lipca w Parku Kultury i Wypoczynku (miejsce przy przystani kajakowej) przestrzeń nieco się zmieni, będzie sprzyjać różnej, twórczej aktywności, a muzycznych przyjemności dostarczą Grupa OUT oraz Instant Blues.

Miejski chill na trawie to spotkania z dawką dobrej muzyki, warsztatów i dobrego jedzenia w klimacie garden party. Tutaj każdy może się zrelaksować, odpocząć, posłuchać muzyki, spotkać się z przyjaciółmi lub zaangażować w strefie warsztatu.  Miejski chill to przestrzeń, ludzie, muzyka, wypoczynek.


Startujemy o godz. 17.00 warsztatami w strefie aktywności: pilates, rękodzieło, miastotwórcze warsztaty fabularne, upcykling, konsultacje dietetyczne i znakowanie rowerów.

O godzinie 20.00 startuje muzyczny chill. Podczas tej edycji zagrają:


GRUPA OUT
ze Słupska, wykonują  głównie blues-rockowe i rockowe przeboje, które są kluczowymi reprezentantami dla danego gatunku i epoki ale nie są zbyt oczywiste i wytarte. Chętnie sięgają po utwory takich gigantów jak: Joe Bonamassa, Deep Purple, Cream, Lenny Kravitz, AC/DC, ZZ Top.

INSTANT BLUES z Zielonej Góry, błyskawicznie starają się zaczarować publiczność magią muzyki, która kryje się w gatunkach jakim są blues, rock czy funk. W repertuarze mają zarówno swoje kompozycje jak i standardy.

W tym roku przestrzeń sprzyja wypoczynkowi na kocach – trawy nie zabraknie i co najważniejsze, nie będziemy jej rozwijać :)