Ładowanie...

Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE

Zmieniaj z nami Słupsk na lepsze! Co robimy?
Zobacz!

Miejski chill na trawie 7.0

Już po raz siódmy Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE zaprasza na Miejski chill na trawie!

13 lipca w Parku Kultury i Wypoczynku (miejsce przy przystani kajakowej) przestrzeń nieco się zmieni, będzie sprzyjać różnej, twórczej aktywności, a muzycznych przyjemności dostarczą Grupa OUT oraz Instant Blues.

Miejski chill na trawie to spotkania z dawką dobrej muzyki, warsztatów i dobrego jedzenia w klimacie garden party. Tutaj każdy może się zrelaksować, odpocząć, posłuchać muzyki, spotkać się z przyjaciółmi lub zaangażować w strefie warsztatu.  Miejski chill to przestrzeń, ludzie, muzyka, wypoczynek.


Startujemy o godz. 17.00 warsztatami w strefie aktywności: pilates, rękodzieło, miastotwórcze warsztaty fabularne, upcykling, konsultacje dietetyczne i znakowanie rowerów.

O godzinie 20.00 startuje muzyczny chill. Podczas tej edycji zagrają:


GRUPA OUT
ze Słupska, wykonują  głównie blues-rockowe i rockowe przeboje, które są kluczowymi reprezentantami dla danego gatunku i epoki ale nie są zbyt oczywiste i wytarte. Chętnie sięgają po utwory takich gigantów jak: Joe Bonamassa, Deep Purple, Cream, Lenny Kravitz, AC/DC, ZZ Top.

INSTANT BLUES z Zielonej Góry, błyskawicznie starają się zaczarować publiczność magią muzyki, która kryje się w gatunkach jakim są blues, rock czy funk. W repertuarze mają zarówno swoje kompozycje jak i standardy.

W tym roku przestrzeń sprzyja wypoczynkowi na kocach – trawy nie zabraknie i co najważniejsze, nie będziemy jej rozwijać :)