Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Kulturalny piątek: B=Hearts

Kulturalne piątki w Strefie Kultury to muzyczna podróż do różnych zakątków świata i emocji!

Już 24 sierpnia o godz. 20.00 na Starym Rynku w Słupsku przystanek trzeci: B=Hearts

„Jeden organizm, jedno serce” – hasło, które w pełni oddaje to co dzieje się, kiedy wchodzą na scenę. B=Hearts to tętno, bicie serca, oddech. Nasz organizm to jeden wielki instrument pełen rytmów i melodii, tańca i muzyki, a oni są tego odzwierciedleniem. Tworzą na scenie własny język nieoczekiwanie zmieniając dynamikę od ekscytujących i głośnych dźwięków do kojącej ciszy – jak morze, którego fale dobijają do brzegu i wracają do swojego źródła.

Ich muzyka to efekt inspiracji sięgającej lat 60. połączonej z subtelnym wokalem i emocjonalnie ekspresywną aranżacją – artyści tworzą most do muzyki współczesnej i magnetyzująco wpływają na publikę. Na specjalnym koncercie w Słupsku zabiorą nas do korzeni swoich muzycznych podróży oraz prapremierowo wykonają nowe autorskie kompozycje.

__

Kulturalne piątki w Strefie Kultury to muzyczna podróż do różnych zakątków świata i emocji.

Zaczynamy 27.07 bałkańskim folkiem prosto z Lipska, 03.03 zapoznamy się z włoską muzyką estradową, 24.08 zagra zespół B=Hearts, który przedstawi swój własny język muzyczny zaczerpnięty inspiracjami muzyki lat 60-tych. A na koniec wakacji odpalamy bombę w postaci hołdu dla najbardziej rozpoznawalnego amerykańskiego zespołu w nurcie funk rock, jakim bez wątpienia jest Red Hot Chilli Peppers. Wokalistą tribute bandu będzie Glenskii, którego możecie pamiętać jako frontman’a polskiej formacji Blenders.