Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Miejski chill na trawie 6.0

Po raz szósty zapraszamy na Miejski chill na trawie!
Nowy rok, nowa lokalizacja i odrobina „zieleni” ;)

18 sierpnia na Starym Rynku zagrają dla Was: Acoustical i Kasia Lins

Miejski chill na trawie to spotkania z dawką dobrej muzyki, warsztatów i dobrego jedzenia w klimacie garden party. Tutaj każdy może się zrelaksować, odpocząć, posłuchać muzyki, spotkać się z przyjaciółmi lub zaangażować w strefie warsztatu.

Startujemy o godz. 16.00 warsztatami:
16.00 – 19.30 UpWarsztaty: biżuteria

Godz 20.00 muzyczny chill

Tradycyjnie o godz. 22.00 w Dom Ówka czeka na Was after party

__

KASIA LINS

Wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Wykonuje muzykę autorską, którą najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku, rocka i alternatywy. Występowała przed Imany, Natalią Przybysz i Jessie Ware.
W marcu 2017 roku została wydana EP-ka zatytułowana”Save me boy”. Znalazły się na niej 4 utwory odzwierciedlające charakter nadchodzącego albumu długogrającego. Tego samego roku ukazał się singiel „Dawno” w którym Kasia stworzyła poruszający duet z Łukaszem Lachem (liderem zespołu L.Stadt), znakomicie podkreślony klipem autorstwa Karola Łakomca – gitarzysty w zespole Kasi Lins. W viralu pod szyldem „Dawno” wsparli działania Kasi tacy artyści jak: Bela Komoszyńska (Sorry Boys), Daria Zawiałow, Marcelina, Piotr Rogucki, Leski, Buslav, Gabi Drzewiecka czy duet Xxanaxx.
23 lutego 2018 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu Kasi „Wiersz ostatni”, promowana przez singiel o tym samym tytule. Płyta przepełniona jest charakterystycznymi, porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami. Wszystko dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer. Współkompozytorami utworów są Michał Lange i Karol Łakomiec. Za produkcję odpowiadają Marcin Bors i Michał Lange.

Skład zespołu:
Kasia Lins – wokal / piano
Karol Łakomiec – gitara
Zuza Kłosińska – gitara / wokal
Miłosz Oleniecki – instr.klawiszowe / synth bass
Wiktoria Jakubowska – perkusja / wokal

__

ACOUSTICAL

Acoustical to projekt trójki muzyków, który został zawiązany przed niespełna trzema latami. W pełni akustycznym składzie zespół opracował interpretacje wiele utworów klasyków muzyki rockowej i bluesowej : Pink Floyd, Led Zeppelin, Cream , Hendrix.
Obecnie na koncertach zespół prezentuje głównie autorski materiał złożony z utworów, które powstały we współpracy z autorem tekstów Adamem Lao. Muzycznie to kontynuacja wypracowanego już akustycznego gitarowego grania z charyzmatycznym wokalem oraz frapującymi polskimi tekstami. Zapraszamy w akustyczną, energetyczną podróż zespołem Acoustic
ACOUSTICAL tworzą:
Andrzej Czajkowski – gitara, stompbox,
Piotr Pancewicz – wokal, tamburyno, egg shaker,
Tomasz Radziuk – akustyczny bas bezprogowy.