Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Na szlaku 3.0: międzypokoleniowy spływ kajakowy

Stowarzyszenie Rozwoju Inspiracje serdecznie zaprasza do udziału w trzeciej edycji projektu „Na szlaku”. Wspólnie będziemy poznawać piękno okolicznej przyrody z perspektywy niedostępnej dla wielu pasjonatów przyrody.

W ramach projektu 15 sierpnia (sobota) odbędzie się spływ kajakowy połączony ze specjalną edycją kajakowego bingo, w którym wziąć udział może każdy mieszkaniec i mieszkanka Miasta Słupska.

Aby zgłosić swój udział wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową i dostarczyć ją do nas w terminie do 7 sierpnia (piątek) do godziny 15:00.

Karty zgłoszeniowe oraz regulamin udziału w projekcie dostępne są na stronie internetowej stowarzyszenia: www.inspiruj.org oraz w siedzibie Stowarzyszenia Rozwoju Inspiracje przy ul. Partyzantów 33 w Słupsku (po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie pod numerem 59 723 51 20).

Zgłoszenia przyjmujemy w terminie do 7 sierpnia osobiście lub drogą mailową w formie skanu bądź zdjęcia wypełnionego formularza (preferowana droga zgłoszenia) na adres inspiracje@inspiruj.org.

Udział w projekcie jest bezpłatny

Więcej informacji:
w siedzibie stowarzyszenia: Słupsk, ul. Partyzantów 33
mailowo: inspiracje@inspiruj.org
telefonicznie: 59 723 51 20

Regulamin spływu: regulamin
Formularz zgłoszeniowy: formularz

Działanie współfinansowane ze środków Miasta Słupska w ramach projektu „Na szlaku 3.0”.