Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Zbiórka sprzętu dla uczniów słupskich szkół

Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE z inicjatywy Przewodniczącej Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Słupsku p. Małgorzaty Lenart zaprasza do udziału w zbiórce rzeczowej dla uczniów ze Słupska.
Celem zbiórki jest wsparcie działań niezbędnych do prowadzenia edukacji, wychowania oraz zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie epidemii wirusa SARS-CoV-2 poprzez zapewnienie sprzętu do nauki zdalnej uczniom słupskich szkół.
Zbiórka publiczna rzeczowa dotyczy zbiórki sprzętu umożliwiającego zdalną naukę, zgodnie z zapotrzebowaniem złożonym przez słupskie placówki edukacyjne za pośrednictwem Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Słupsku. Potrzebne są 332 jednostki.

Zbiórce podlega sprzęt sprawny, bądź wymagający drobnych napraw, w postaci tabletów i laptopów.

Osoby, które chcą wesprzeć cel zbiórki mogą również dokonać wpłaty pieniężnej na konto stowarzyszenia. Do celów zbiórki zostało wyszczególnione konto pomocnicze w mBanku o numerze:  70 1140 2004 0000 3102 7995 2500

W tytule przelewu należy zapisać: „Darowizna na cele statutowe – wyrównanie szans edukacyjnych”.

Przekazaną darowiznę można odliczyć od podatku w rozliczeniu rocznym. Środki finansowe zebrane na koncie zostaną wydatkowane na przygotowanie sprzętu do wydania dla uczniów (wymiana podzespołów, drobne naprawy). W przypadku zebrania większej ilości środków finansowych możliwy jest zakup pełnowartościowego sprzętu.

Regulamin: do pobrania

Szczegóły na podstronie zbiórki

Kontakt:
telefoniczny: 59 723 51 20
mailowy: inspiracje@inspiruj.org