Ładowanie...

Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE

Zmieniaj z nami Słupsk na lepsze! Co robimy?
Zobacz!

Nie wyrzucaj – jeszcze posłużą!

Ucięte, pojedyncze, zagubione, nie do pary, rozerwane i w częściach.
Koronki, cekiny, koraliki, wstążki, wstążeczki, włóczki, guziki, kwiatuszki, kartki okolicznościowe, sznureczki, serwetki, pudełka, sznurki, gąbki, pianki.

Już po raz dziesiąty Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE zaprasza na zbiórkę upcyklingową.

Na strychach, w piwnicach, na dnie szaf kryją się największe skarby. Zazwyczaj nie pasują już do niczego, są zniszczone, zdekompletowane. Często nie wiemy co mamy z nimi zrobić, dlatego lądują na śmietnikach. Już po raz piąty zachęcamy słupszczan do wielkich porządków i włączenia się do zbiórki upcyklingowej, ponieważ w takie materiały można tchnąć drugie życie. Od marca ruszamy po raz kolejny z cyklem otwartych, bezpłatnych warsztatów twórczych, podczas których będziemy wykorzystywać te skarby i nadawać im różne kształty. Od ozdób do domu, po upominki dla najbliższych czy zabawki.

Materiały można przynosić od poniedziałku do piątku do naszej siedziby na ul. Partyzantów 33, w godz. 8.00 – 17.00 do 30 kwietnia

W przypadku pytań prosimy o kontakt: m.losiewicz@inspiruj.org, tel. 59 723 51 20

Nazwa zbiórki: CHILL KULTURA
Nr zbiórki: 2019/184/OR

Cel: Wsparcie organizacji wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych poprzez pokrycie kosztów organizacji koncertów plenerowych, warsztatów twórczych, animacji, innych działań plenerowych i prowadzenia Domu Sąsiedzkiego dla mieszkańców regionu.