Ładowanie...

Strona w trakcie przebudowy

Po aktualności zapraszamy tymczasowo na naszą stronę na Faceboku
Zobacz!

Słupskie Mikołajki

W tym roku Miasto Słupsk zaprasza najmłodszych mieszkańców na Mikołajki do hali Gryfia przy ul. Szczecińskiej. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję wziąć udział  w licznych konkursach i zabawach, otrzymać autograf od koszykarzy Czarnych, stworzyć kolorowy kostium do Mikołajowego pokazu mody oraz obejrzeć pokazy sztuk walki aikido i judo. Będzie także mnóstwo zabaw ruchowych i warsztatów rękodzielniczych.  W choinkowym lesie chętni rozwieszą bombki i ozdoby lub zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

Przybyli goście obejrzą spektakl pt: „Mikołaj, który zapomniał” przygotowany przez aktorów Teatru Tęcza. To zwariowana opowieść o  Mikołaju, który przypadkowo uderzył się  w głowie i stracił pamięć. Przez to nie wie, że zbliżają się święta i trzeba dzieciom rozdać prezenty….

Na koniec nie zabraknie najważniejszego …dzieci i rodzice spotkają się z Mikołajem, który  będzie rozdawał słodycze i upominki.

Poza tym swoją ofertę dla najmłodszych przygotują i zaproszą do wspólnej zabawy w Gryfii: Teatr Lalki  Tęcza, Słupski Ośrodek Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Rozwoju Inspiracje, PGK i Wodociągi.

Miejsce i czas: 6 grudnia 2018 w Hali Gryfia
Impreza zaczyna się o 16.30 i potrwa do 19.30.

Wstęp wolny!