15 lutego 2018

Rozlicz się z nami

 

Możesz wesprzeć nas 1% Twojego podatku dochodowego. Wystarczy, że w deklaracji podatkowej wpiszesz nr KRS 0000363825.
Przekazując środki z 1% wspierasz przede wszystkim działania obywatelskie. A wśród nich: prowadzenie serwisu o pracy słupskich radnych: slupsk.mamprawowiedziec.pl, watchdog słupsk, organizację spotkań obywatelskich, Miejskich Pogaduch, rozgrywek obywatelskich oraz lekcji tematycznych w szkołach. Działania obywatelskie to również monitoringi wyborcze, wspieranie rewitalizacji miasta, a w szczególności działania na (rzecz) rewitalizacji Podgrodzia.

Jak o zrobić?
Przygotowaliśmy razem z PITax kilka możliwości:

Sposób pierwszy


Rozlicz swój podatek bezpośrednio w programie PITax.pl – szybko, łatwo i bezpośrednio. Wypełnienie deklaracji podatkowej nigdy nie było takie proste. Wypełnij, kliknij i pobierz urzędowe potwierdzenie złożenia deklaracji. I to wszystko!

 

Sposób drugi


Pobierz program PITax na swój komputer, zainstaluj i korzystaj. W każdej chwili będziecie mogli Państwo wypełnić i w końcowym etapie, poprzez internet, wysłać swoje rozliczenie do Urzędu Skarbowego. Otrzymacie również Urzędowe Potwierdzenie Odbioru.

 


Dlaczego wybraliśmy PITax.pl? 

Z kilku powodów:
1. Bezpieczeństwo danych
PITax.pl chroni dane osobowe użytkowników przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanych środków technicznych i organizacyjnych, poddając się rygorystycznym audytom zewnętrznym z zakresu spełniania wymogów GIODO.
2. Bezpieczeństwo serwerów
System oparty jest na sprawdzonej w bankowości technologii Java Enterprise Edition. Serwery PITax.pl spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i są pod stałą opieką najwyższej klasy specjalistów.
3. Bezpieczeństwo połączenia
Dane przesyłane pomiędzy urządzeniami użytkownika i serwerami są zabezpieczone certyfikatem Extended Validation SSL z technologią TLS 1.2. PITax.pl, jako pierwszy na polskim rynku rozliczeń podatkowych, już w 2013 roku wprowadził certyfikat EV, wyznaczając nowy kierunek rozwoju programów podatkowych.
4. Bezpieczeństwo urządzenia
Na żadnym urządzeniu nie są zapisywane żadne dane z formularzy PIT (chyba, że użytkownik samodzielnie pobierze plik PDF). Jest to najlepsze zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem, włamaniami bądź dostępem do komputera niepowołanych osób.

Przekonaliśmy Cię?


Dziękujemy Ci, że jesteś z nami!Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.