10 lutego 2018

Jak wesprzeć naszą działalność?

Możesz wesprzeć nas 1% Twojego podatku dochodowego. Wystarczy, że w deklaracji podatkowej wpiszesz nr KRS 0000363825.
Przekazując środki z 1% wspierasz przede wszystkim działania obywatelskie. A wśród nich: prowadzenie serwisu o pracy słupskich radnych: slupsk.mamprawowiedziec.pl, watchdog słupsk, organizację spotkań obywatelskich, Miejskich Pogaduch, rozgrywek obywatelskich oraz lekcji tematycznych w szkołach. Działania obywatelskie to również monitoringi wyborcze, wspieranie rewitalizacji miasta a w szczególności działania na (rzecz) rewitalizacji Podgrodzia.

Możesz wesprzeć nas darowizną rzeczową bądź finansową (na konto: Mbank: 08 1140 2004 0000 3902 7730 3960).
Pamiętaj, że przekazując darowiznę, możesz odliczyć ją od podatku. Przekazując darowiznę wspierasz m.in. działania kulturalne i animacyjne, takie jak: warsztaty upcykligu i urbanknitting, Podwórkowa Akademia Zabaw, sąsiedzkie spotkania plenerowe, pikniki, festyny i inne wydarzenia plenerowe.

 

Wspierając naszą zbiórkę publiczną (wrzucając dowolną kwotę do specjalnej puszki, podczas naszych wydarzeń) wspierasz działanie pierwszego w Słupsku Domu Sąsiedzkiego (na ul. Partyzantów 33). Dom Sąsiedzki został stworzony z myślą o rewitalizacji społecznej dzielnicy Podgrodzie. Dom sąsiedzki to miejsce otwarte na różnorodność osób i działań, wyzwalające potencjał lokalnej społeczności. Zależy nam na tym, aby mieszkańcy i mieszkanki mogli realizować swoje pasje, zaangażować się w grupy samopomocowe, wspólnie spędzić czas, skorzystać z warsztatów, kursów rozwijających umiejętności.

 

Możesz wesprzeć naszą działalność również własną osobą :) Jeżeli chciałbyś/chciałabyś współtworzyć z nami wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych lub edukacyjnych w Słupsku i okolicach, bądź podziałać obywatelsko na rzecz rozwoju miasta, zgłoś się do nas.