Tydzień Zrównoważonego Rozwoju

Zakończyliśmy zogniskowane wywiady grupowe w ramach projektu „Przepis na Słupsk: mieszkańcy współtworzą strategię” – dziękujemy wszystkim tym, którzy zechcieli podzielić się swoją opinią na temat jakości życia w mieście. Przed nami pracowity weekend, ponieważ wyniki mają zostać przedstawione już 2 czerwca podczas Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (zapraszamy). 3 czerwca opublikujemy raporty i infografiki.

Przepis na Słupsk: rekrutacja

Przepis na Słupsk: mieszkańcy współtworzą strategię – to projekt skierowany do mieszkańców i mieszkanek Słupska, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią na temat jakości życia w mieście podczas zogniskowanych wywiadów grupowych. Poszukujemy seniorów, przedsiębiorców, osoby pracujące oraz lokalnych aktywistów i twórców kultury. Zgłoś się już dziś, podziel się swoją opinią, współtwórz Strategię Rozwoju Miasta! Formularz: Read more about Przepis na Słupsk: rekrutacja[…]

Przepis na Słupsk

Przed nami pracowity czas. Startujemy z kilkoma projektami, jednym z nich jest „Przepis na Słupsk: mieszkańcy współtworzą strategię”. Celem projektu jest uzyskanie opinii mieszkańców i mieszkanek Słupska na temat jakości życia w mieście, włączenie słupszczan i słupszczanek w proces myślenia o rozwoju miasta i proces współzarządzania. Już niedługo zaprosimy Was na zogniskowane wywiady grupowe.